راه‌اندازی کارخانه بسته‌بندی عسل در دشتست?

موضوعات : اخبار

راه‌اندازی کارخانه بسته‌بندی عسل در دشتستان
لیمر:معاون برنامه‌ریزی فرماندار دشتستان از راه‌اندازی کارخانه بسته‌بندی عسل در دشتستان خبر داد.

به گزارش لیمر:کوروش دهقان شامگاه سه‌شنبه در نشست کارگروه کشاورزی دشتستان اظهار داشت: دشتستان دارای بیشترین جمعیت و وسعت در سطح استان است و در حوزه کشاورزی نیز جایگاه ویژه‌ای دارد.

وی افزود: استفاده بهینه از امکانات و توانمندی‌های موجود در عرصه کشاورزی باید مورد توجه و تاکید مسئولان قرار گیرد و نباید در این مسیر کم‌کاری شود.

معاون برنامه‌ریزی فرماندار دشتستان خاطر نشان کرد: تسهیلات ارزنده و خوبی برای توسعه کشاورزی در این شهرستان تخصیص داده شده و از کشاورزان و تولیدکنندگان انتظار داریم استفاده لازم را از این موقعیت ببرند.

دهقان تصریح کرد: ظرفیت ثبت‌نام و دادن تسهیلات خرید تراکتور و ایجاد و پرورش زنبور عسل تکمیل شده و امیدوار هستیم شاهد استفاده بیشتر کشاورزان از این امکانات باشیم.

وی از راه‌اندازی کارخانه بسته‌بندی عسل در دشتستان خبر داد و ادامه داد: امیدواریم عسل تولید شهرستان دشتستان را در بازار ببینیم و کمتر شاهد عرضه عسل‌های نامرغوب دیگر استان‌ها باشیم و لازم است که یک شرکت بسته‌بندی در شهرستان داشته باشیم تا عسل تولید منطقه دشتستان به صورت مطلوب و زیبایی بسته‌بندی و در دسترس مردم قرار گیرد.

معاون فرماندار دشتستان یادآور شد: از کسانی که متقاضی تاسیس کارخانه تولید و بسته‌بندی لواشک خرما، سرکه و قند مایع خرما و تولید غذای دام هستند، تحقیقات صلاحیتی لازم به همراه آورده مالی آنها صورت پذیرد تا اعتبار ۱۳ میلیاردی لازم در اختیار آنها گذاشته شود.

دهقان افزود: متقاضیان یاد شده اقدام به تشکیل شرکت‌های تعاونی کنند تا از لحاظ مالی و اجرای طرح‌ها دچار مشکل نشوند.

وی اذعان کرد: حمایت از تولیدکنندگان در دستور کار مسئولان شهرستان قرار دارد و در این مسیر تلاش مناسبی انجام شده است.

منبع/فارس  • نویسنده : mellifera
  • تاریخ : يكشنبه 12 شهريور ماه 1391
  • 4937 بازدید
  • 0 نظر