سمینار آموزشی آشنایی با خواص فرآوردههای زنب

موضوعات : اخبار

سمینار آموزشی آشنایی با خواص فرآوردههای زنبورعسل در اصفهان برگزار می شود
اصفهان- سمینار آموزشی آشنایی با خواص درمانی فرآوردههای زنبور عسل در حاشیه دهمین نمایشگاه دام، طیور، دامپزشكی و آبزیان اصفهان برگزار می شود.
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، این سمینار آموزشی با دومحور مجزا پیرامون 'خواص و كاربردهای انسانی فرآوردههای زنبورعسل' و 'چالشهای مدیریت تهیه و مصرف سیلاژ ذرت در گاوداریهای صنعتی' در سالن همایشهای نمایشگاههای بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.
این سمینار با همت مركز تحقیقات كشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان برگزار می شود.
'مظار سیدی' كارشناس زنبور عسل مركز تحقیقات كشاورزی استان و دكتر 'اكبر اسدیان' عضو هیات علمی مركز تحقیقات كشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان از جمله سخنرانان این سمینار آموزشی هستند.
مظاهر سیدی پیرامون فرآورده های زنبورعسل مانند گرده گل، موم، ژله رویال، عسل، عسلك و بره موم صحبت می كند.
خواص پزشكی و آرایشی این محصولات مانند استفاده از عسل در انواع مواد آرایشی كف كننده (صابونها، شامپوها و كفهای حمام)، كرمها، امولسیونها، ماسكهای زیبایی و فرآورده‌های صورت، براق‌كننده های لب، كرمها و پمادهای بدون آب و ژلهای روغنی از دیگر محورهای این سمینار خواهند بود.
تعاونی زنبورداران استان اصفهان، اتحادیه زنبورداران استان، پرورش دهندگان و زنبورداران موفق استان و غرفه داران حاضر در دهمین نمایشگاه دام، طیور، دامپزشكی و آبزیان اصفهان از جمله دعوت شدگان به این مراسم هستند.
این سمینار عصر پنجشنبه 10 آذرماه از ساعت 17 الی 20 در سالن همایشهای نمایشگاههای بین المللی اصفهان در جوار پل تاریخی شهرستان برگزار خواهد شد.
دهمین نمایشگاه دام ، طیور ، دامپزشكی و آبزیان تا یازدهم آذر ماه در محل نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان دایر است.
این نمایشگاه در حدود هشت هزار و 500 متر مربع فضای سرپوشیده نمایشگاهی با حضور شركتها و سازمانهایی از اصفهان، تهران، شیراز، همدان، مشهد، چهارمحال و بختیاری، مازندران، قم، آذربایجان غربی و گلستان در حال برگزاری است
.  • نویسنده : mellifera
  • تاریخ : شنبه 12 آذر ماه 1390
  • 3771 بازدید
  • 0 نظر