تصاوير جالب و زيبا از چيدمان ميوه ها

عكسهاي گل ,طبیعت ,جالب و خنده دار را در اين قسمت قرار دهيد.

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

تصاوير جالب و زيبا از چيدمان ميوه ها

پست توسط mellifera »

avrinasal
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: تبريز.
تشکر کرده: 35 دفعه
تماس:

Re: تصاوير جالب و زيبا از چيدمان ميوه ها

پست توسط avrinasal »

با تشکر از دوست عزیزم اقای جهانی بابت زحماتشون

من این تصاویر رو که دیدم تحت تاثیر قرار گرفتم و گفتم جاشه که یه نظر هم من بدم حالا بگذریم از کار هنرمندانه ای که این چنین صحنه ای رو خلق کردند که جای تحسین داره خدایش من چند کشور خارجی که سفر کردم و اقامت داشتم تمامی میوه سراها و میوه فروشیها چه در بیرون و چه در داخل فروشگاه از چیدمان اینجوری برخوردار بود و هم از نظر کیفیت این چنینه به خدا ادم کیف میکنه میوها رو میبینه هر کی هم نخره با چنین ویرایشی سر ذوق میاد بخره فقط و فقط ایرانه که از نظم خبری نیست بزرگ و کوچیک همه در فکر فریب یکدیگر هستند میوهای خوب رو میزارند بالای جعبه و خراب ها رو زیرش مخفی کرده و میفروشند نه از نظافت خبری هست نه از ذوق جای تاسف داره حالا یه چیز جالب بگم که شاید شما هم به چنین صحنه ای برخورد کرده باشید کنار جاده مثلا طرف د اره میوه میفروشه نوشته مثلا یه میوه ای رو 200تومن ترمز میکنی میری بخری میبینی نیم کیلوشو میگه 200تومن شما فقط قدرت کلاهبرداری رو نگاه کنید به عقل جن هم نمیرسه این کارها حالا ما کجا اینها کجا به امید روزی که ما هم در کشورمون شاهد چنین صحنه ها و خلاقیتهایی باشیم که بعید میدونم
[CENTER][B][COLOR=#C00000][FONT=Arial Black]به دنیای زنبور عسل و زندگی سالم خوش آمدید[/FONT][/COLOR][/B]
[HIGHLIGHT=#f2f2f2]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان