آمپول روسی B P

تمامی سوالات در مورد بیماریها و افات زنبورعسل و داروهای زنبورداری و طریقه مصرف و درمان

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
reza63
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مشهد مقدس
تشکر کرده: 554 دفعه
تماس:

آمپول روسی B P

پست توسط reza63 »

ب نظر داذوی قوی و نسبتا ارزانیه
خبلی هم ب صرفه است
در مجموع
همه راضین جز کنه ها
پیوست ها
DSC_0233.jpg
DSC_0233.jpg (36.49 کیلو بایت) مشاهده 10714 مرتبه

ایرانی
میتوانی
Mahnazun@yahoo.com
[COLOR=#8064a2]
[/COLOR]
[COLOR=#8064a2]09371321732[/COLOR]
نمایه کاربر
reza63
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

Re: آمپول روسی B P

پست توسط reza63 »

اگه کسی بهترین روش
شو بلده
بمام بگه

داروی تصعیدی خوبیه
و کنه مقاومت هنوز بهش نداره
ایرانی
میتوانی
Mahnazun@yahoo.com
[COLOR=#8064a2]
[/COLOR]
نمایه کاربر
sadeghdr65m
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: استان مازندران . شهرستان سوادکوه
تماس:

پست توسط sadeghdr65m »

سلام
منم این دارو رو استفاده کرده خیلی داروی خوبیه . من از آقای مسافر گرفتم و به توصیه ایشون یه دارو رو تو جا نوشابه خانواده ریختم و توش رو پر از آب کردم بعد سر جا نوشابه رو سوراخ و آخرش هم رو همه کارتها ریخم. هر 7 روز هم تکرار شه
avrinasal
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: تبريز.
تشکر کرده: 35 دفعه
تماس:

پست توسط avrinasal »

با سلام لطفا از داروهایی که برروی شانها ریخته میشه استفاده نکنید این داروها هم باعث تلفات بر روی زنبور خواهد شد و هم در محصول تولیدی روسوب می کنند و باعث الودگی عسل میشود اصلا چرا این همه دارو مصرف میکنید باور کنید نتیجه عکس دارند از من گفتن موفق باشید
[CENTER][B][COLOR=#C00000][FONT=Arial Black]به دنیای زنبور عسل و زندگی سالم خوش آمدید[/FONT][/COLOR][/B]
[HIGHLIGHT=#f2f2f2]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
نمایه کاربر
reza63
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط reza63 »

avrinasal نوشته شده:با سلام لطفا از داروهایی که برروی شانها ریخته میشه استفاده نکنید این داروها هم باعث تلفات بر روی زنبور خواهد شد و هم در محصول تولیدی روسوب می کنند و باعث الودگی عسل میشود اصلا چرا این همه دارو مصرف میکنید باور کنید نتیجه عکس دارند از من گفتن موفق باشید

استاد
بنظر شما چکاری بهتره!؟
ایرانی
میتوانی
Mahnazun@yahoo.com
[COLOR=#8064a2]
[/COLOR]
avrinasal
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط avrinasal »

reza63 نوشته شده:
avrinasal نوشته شده:با سلام لطفا از داروهایی که برروی شانها ریخته میشه استفاده نکنید این داروها هم باعث تلفات بر روی زنبور خواهد شد و هم در محصول تولیدی روسوب می کنند و باعث الودگی عسل میشود اصلا چرا این همه دارو مصرف میکنید باور کنید نتیجه عکس دارند از من گفتن موفق باشید

استاد
بنظر شما چکاری بهتره!؟

سلام اصولا باید سعی شود مبارزه بیولوژیک انجام بگیره اصلا چرا باید این همه دارو استفاده بشه مدیریت درست باعث کاهش افات در زنبورستان میشه من الان اینجا روش مبارزه بگم دوستان دیگه شاید فکر کنند که من دارم برای خودم و لوازمم تبلیغ میکنم بهتره که خودتون بگردید و پیدا کنید روشهای درست و اصولی رو مطمئن باشید جوینده یابنده است موفق باشید
[CENTER][B][COLOR=#C00000][FONT=Arial Black]به دنیای زنبور عسل و زندگی سالم خوش آمدید[/FONT][/COLOR][/B]
[HIGHLIGHT=#f2f2f2]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

پست توسط mellifera »

mohammadgolpa نوشته شده:
avrinasal نوشته شده:
reza63 نوشته شده:

استاد
بنظر شما چکاری بهتره!؟

سلام اصولا باید سعی شود مبارزه بیولوژیک انجام بگیره اصلا چرا باید این همه دارو استفاده بشه مدیریت درست باعث کاهش افات در زنبورستان میشه من الان اینجا روش مبارزه بگم دوستان دیگه شاید فکر کنند که من دارم برای خودم و لوازمم تبلیغ میکنم بهتره که خودتون بگردید و پیدا کنید روشهای درست و اصولی رو مطمئن باشید جوینده یابنده است موفق باشید

با سلام
جناب آقای اصغرپور بنده علاقه مندم که بصورت بیولوژیک با بیماریهای زنبور عسل مقابله کنم ممنون میشم بفرمایید که چطور با مدیریت صحیح بیماریها رو از زنبورستان حذف کنیم؟ اگه منظورتون از روش مبارزه، استفاده از داروهای ارگانیک مثل اگزالیک هست بفرمایید دوستان به پای تبلیغات نمیزارن. با تشکر

با سلام ادرس زیر :

post27038.html#p27038

و تو جستجوگر سایت بنویسین کلا مباحث رو براتون میاره.
avrinasal
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط avrinasal »

mohammadgolpa نوشته شده:
avrinasal نوشته شده:
reza63 نوشته شده:

استاد
بنظر شما چکاری بهتره!؟

با سلام
جناب آقای اصغرپور بنده علاقه مندم که بصورت بیولوژیک با بیماریهای زنبور عسل مقابله کنم ممنون میشم بفرمایید که چطور با مدیریت صحیح بیماریها رو از زنبورستان حذف کنیم؟ اگه منظورتون از روش مبارزه، استفاده از داروهای ارگانیک مثل اگزالیک هست بفرمایید دوستان به پای تبلیغات نمیزارن. با تشکر

با سلام بنده که از دستگاه خودم که هم زهر گیر هست و هم افت کش استفاده میکنم و شکر خدا با مدیریت صحیح تا حالا کنه ندیدم جز جند تا اونم نوبره دیگه و به اونهایی که از این دستگاه دادم و دارند مداوم استفاده میکنند اونها هم افات نداشته اند بغیر از اون یه دستگاهی هم جدیدا اوردم که فوقالعادهست دستگاه بخور اسید اگزالیک که هم بصرفه است و هم فوقالعاده تاثیر داره و هم زنبوران رو از بین نمیبره و با استقبال خوبی هم روبرو شده من توصیم اینهاست البته در کنار اینها باید مدیریت صحیح و اوصولی رو از یاد نبرید که شامل قوی نگهداشتن زنبوران . تغذیه صحیح و اصولی . کوچ درست و بجا . رعایت فاصله قانونی و حتی بیشتر و عدم همسایگی و یا غیره .خرید اصولی و رعایت موارد ایمنی از زنبورستانهای دیگر . درمان بجا و اصولی و پیشگیری از انواع افات و بیماری با داروهای استاندارد و در حد توان طبیعی و سالم . استفاده از تغذیه دستی بیش از حد استفاده زیاد از شکر باعث ظعیف شدن و در نتیجه بروز افات و بیماری در کندو میشود و خیلی چیزهای دیگر ..........که باید رعایت شود موفق باشید
[HIGHLIGHT=#f2f2f2]
[/HIGHLIGHT][/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 12 مهمان