مشکل با میهمان ناخوانده(کندوی زنبور عسل)

تمامی سوالات در مورد بیماریها و افات زنبورعسل و داروهای زنبورداری و طریقه مصرف و درمان

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
bahram677
کاربر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: ماهشهر
تماس:

مشکل با میهمان ناخوانده(کندوی زنبور عسل)

پست توسط bahram677 »

سلام دوستان... من تازه عضو سایت شدم... در مورد زنبور عسل هم خیلی اطلاعات ندارم خوزستان شهرستان بندر ماهشهر هستم، ما اینجا یه مشکلی داریم امروز ظهر. که از سرکار برگشتم خانمم. گفتش. زنبورا توی تراس زیر پنل بیرونی کولر. دور سیم مسی کندو درست کردن درست کنار راه پله تعدادشون هم خیلی زیاده. یه حجم بزرگی روی هم من الان باید چکار کنم این قضیه مشکل سازه
راستی تا دیروز خبری نبود. با این سرعت از کجا پیداشون شد، فعالیت شدید و سریعی دارن، مطالعه کردم نوشتید با دود ولی. بلد نیستم میترسم دردسر بیشتر بشه اینجا بچه ها هم هستن

نمایه کاربر
AKBAR2
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: بابلسر
تشکر کرده: 15 دفعه
تماس:

Re: مشکل با میهمان ناخوانده(کندوی زنبور عسل)

پست توسط AKBAR2 »

bahram677 نوشته شده:سلام دوستان... من تازه عضو سایت شدم... در مورد زنبور عسل هم خیلی اطلاعات ندارم خوزستان شهرستان بندر ماهشهر هستم، ما اینجا یه مشکلی داریم امروز ظهر. که از سرکار برگشتم خانمم. گفتش. زنبورا توی تراس زیر پنل بیرونی کولر. دور سیم مسی کندو درست کردن درست کنار راه پله تعدادشون هم خیلی زیاده. یه حجم بزرگی روی هم من الان باید چکار کنم این قضیه مشکل سازه
راستی تا دیروز خبری نبود. با این سرعت از کجا پیداشون شد، فعالیت شدید و سریعی دارن، مطالعه کردم نوشتید با دود ولی. بلد نیستم میترسم دردسر بیشتر بشه اینجا بچه ها هم هستن

سلام قبل هر چیز به شما خوشامد میگم...این زنبوری که شما میگید زنبور عسل وحشی هست اینا معمولا این موقع از سال به جاهایی که از بارون وسرما ی زیاد در امان باشن کوچ میکنن این تحرک زیادی هم که دارن به خاطر اینه که دارن اونجا لانه سازی میکنن ویا به قول زنبوردارا موم بافی میکنن مشکل خاصی برای شما ایجاد نمیکنن تا دو سه روز دیگه اروم میشن...اگر کسی باهاشون کاری نداشته باشه اونا هم با کسی کاری ندارن ولی اگر فکر میکنی ممکنه باعث دردسر بشن میتونی با یه تیکه کارتن اتیش بزنی و زیر کندو بگیری چند بار که این کارو بکنی اونا ترک موقعیت میکنن..البته دود کارتن رو زیر کندو بگیر....موفق باشی
نمایه کاربر
bahram677
محل اقامت: ماهشهر
تماس:

Re: مشکل با میهمان ناخوانده(کندوی زنبور عسل)

پست توسط bahram677 »

ممنون به خاطر پاسخ جامع و سریع شما... کولر رو روشن کنم با صدای کولر ممکنه فرار کنن؟ احتمالا ایده و پیشنهاد شماروهم انجام میدم...بازم ممنون
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان