ملکه متولد شده!!!!؟

سوالات در مورد ملکه زنبورعسل و چگونگی پرورش و تکثیر ملکه زنبورعسل و تمامی مسائل ملکه زنبورعسل

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
kahkeshanir92
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: قزوین
تماس:

ملکه متولد شده!!!!؟

پست توسط kahkeshanir92 »

سلام من یبچه مصنوعی که گرفتم چند تا شاخون .بعدش چند تا بچه دیگه گرفتم...بهشون شاخون دادم...حالا بعد چند روز رفتم انگار ملکه ها متولد شده بودند..وهیچ شاخونی که قبلا تخم روز داده بودم نزده بودن...از کجا مطمین باید بشم که شاخونا متولد شدند ویا اینکه زنبورا اونوارو از بین نبردن..ممنون از جواباتون

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

Re: ملکه متولد شده!!!!؟

پست توسط mellifera »

با سلام باید کل کندو رو به دقت بگردین. بعد از 15 روز تخم روز رو باید مشاهده کنین.
نمایه کاربر
mohammad0571
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: سبزوار
تشکر کرده: 49 دفعه
تماس:

پست توسط mohammad0571 »

kahkeshanir92 نوشته شده:سلام من یبچه مصنوعی که گرفتم چند تا شاخون .بعدش چند تا بچه دیگه گرفتم...بهشون شاخون دادم...حالا بعد چند روز رفتم انگار ملکه ها متولد شده بودند..وهیچ شاخونی که قبلا تخم روز داده بودم نزده بودن...از کجا مطمین باید بشم که شاخونا متولد شدند ویا اینکه زنبورا اونوارو از بین نبردن..ممنون از جواباتون
سلام کنددو رو چند نوبت ظهرا به فاصله دو روز با دقت تمام بازدید کن معمولا و نه همیشه ملکه رو قابا سریع حرکت می کنه و صدای خاصی داره اگه تا حالا ملکه باکره ندیدی عکساشو تو سایت ببین یه راه دیگه اینه که به کندو تخم روز بده اگه ملکه نباشه حتما یک عالمه شاخون میزنن موفق باشی
نمایه کاربر
dylman
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: شهردیلمان09118441905
تشکر کرده: 13 دفعه
تماس:

پست توسط dylman »

سلام دوست عزیز بهترین روش و۱۰۰درصد مشخص میکنه وخودم هم انجام میدم در موجود بودن ملکه اول وجود تخمروز بعدش مشاهد نشد یک قاب تخم روز بدون زنبوران رویش از کندوی دیگر برداشته ودخل کندوی بدونه ملکه گذاشته بعد۲تا۳روز اگه شاخون زد کندو بدون ملکه هست
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان