آموزش ورود به سايت و اخطارهايي كه در هنكام ورود داده ميشه

متفرقه- تبلیغات - قوانین - آموزشهاي كاربردي

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

آموزش ورود به سايت و اخطارهايي كه در هنكام ورود داده ميشه

پست توسط mellifera »

[JUSTIFY]با سلام كاربران عزيز اين تايپك رو ديدم خيلي ضروري هستش براتون گذاشتم تا راحتتر با نام كاربريتون وارد سايت بشين.

در تصاوير زير براتون مكانها به همراه ادرسهايي كه ميتونين از اون بخشها وارد سايت بشين رو قرار ميدم و در زير تصاوير هم توضيح ميدم كه چيكار كنين.

در تصوير اول كه نشون داده شده در صورتي كه نام كاربريتونو وارد كردين و وارد سايت شدين ديدين با صفحه سفيد يا صفحه اي مثل تصوير اول ديدين حتما حتما از كليد برگشت استفاده كنين ميبينين كه كاربريتون فعال شده (ادرسي رو هم كه روش تيكت زدم معلوم ميكنه اگه اينطوري بود حتما از كليد برگشت استفاده كنين.

در تصوير دوم تالار گفتگو هستش كه ميتونين از اين بخش هم وارد سايت بشين در انتهاي صفحه نشون دادم با خط قرمز كشيدم دور محل ورود رو نام كاربري و پسوردتون رو وارد و اون تيكت رو بزنين تا ذخيره بشه در صورتي كه بعد از وارد شدن با صفحه سفيد مواجه شدين بايد از كليد برگشت كه باز در تصوير با فلش نشون دادم استفاده كنين تا به صفحه اول سايت برگردين.[/JUSTIFY]

در صورتی که باز نشد بعد از مواجه با صفحه سفید یک بار بدون بستن صفحه سفید در یک صفحه جدید سایت را دوباره باز کنین.
پیوست ها
در تصوير اول كه نشون داده شده در صورتي كه نام كاربريتونو وارد كردين و وارد سايت شدين ديدين با صفحه سفيد يا صفحه اي مثل تصوير اول ديدين حتما حتما از كليد برگشت استفاده كنين ميبينين كه كاربريتون فعال شده (ادرسي رو هم كه روش تيكت زدم معلوم ميكنه اگه اينطوري بود حتما از كليد برگشت استفاده كنين.
vorod be sait.JPG (58.2 کیلو بایت) مشاهده 7758 مرتبه
اين تصوير  تالار گفتگو هستش كه ميتونين از اين بخش هم وارد سايت بشين در انتهاي صفحه نشون دادم با خط قرمز كشيدم دور محل ورود رو نام كاربري و پسوردتون رو وارد و اون تيكت رو بزنين تا زخيره بشه در صورتي كه بعد از وارد شدن با صفحه سفيد مواجه شدين بايد از كليد برگشت كه باز در تصوير با فلش نشون دادم استفاده كنين تا به صفحه اول سايت برگردين.
اين تصوير تالار گفتگو هستش كه ميتونين از اين بخش هم وارد سايت بشين در انتهاي صفحه نشون دادم با خط قرمز كشيدم دور محل ورود رو نام كاربري و پسوردتون رو وارد و اون تيكت رو بزنين تا زخيره بشه در صورتي كه بعد از وارد شدن با صفحه سفيد مواجه شدين بايد از كليد برگشت كه باز در تصوير با فلش نشون دادم استفاده كنين تا به صفحه اول سايت برگردين.
amozeshe vorod.JPG (93.35 کیلو بایت) مشاهده 7759 مرتبه

نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
تماس:

Re: آموزش ورود به سايت و اخطارهايي كه در هنكام ورود داده ميش

پست توسط mellifera »

آدرسهای سایت جهت ورود به سایت:

صفحه اصلی:

http://www.mellifera.ir

تالار گفتگو

http://www.mellifera.ir/Forum

و سایر مکانها:(راحتترين گزينه براي ورود و زدن دكمه برگشت از اين ادرس مي باشد)

http://www.mellifera.ir/modules.php?name=Your_Account
نمایه کاربر
saman
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: استان کرمانشاه- شهرستان پاوه.بخش نوسود
تشکر کرده: 157 دفعه
تماس:

پست توسط saman »

سلام خدمت آقاي جهاني من عضو سايت هستم ولي يه سوال داشتم و اونم اينه که وقتي بخوام وارد سايت بشم خيلي کند سايتتون باز ميشه و تا برسم سر مطالب فوري براي سايت مشکل پيش مياد و بايد دوباره از نو وارد شم خواستم ببينم ايراد از کامپيوتر منه يا چرا اينقد دير سايتتون باز ميشه و فوري هم مطالب از دسترس خارج ميشن(باورکنيد بعضي وقتا نيم ساعت طول ميکشه تا بتونم يه سر يه مطلبي برسم)در صورتي که براي بقيه سايت ها اينجوري نيست.ممنونم از زحماتتون
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
تماس:

پست توسط mellifera »

saman نوشته شده:سلام خدمت آقاي جهاني من عضو سايت هستم ولي يه سوال داشتم و اونم اينه که وقتي بخوام وارد سايت بشم خيلي کند سايتتون باز ميشه و تا برسم سر مطالب فوري براي سايت مشکل پيش مياد و بايد دوباره از نو وارد شم خواستم ببينم ايراد از کامپيوتر منه يا چرا اينقد دير سايتتون باز ميشه و فوري هم مطالب از دسترس خارج ميشن(باورکنيد بعضي وقتا نيم ساعت طول ميکشه تا بتونم يه سر يه مطلبي برسم)در صورتي که براي بقيه سايت ها اينجوري نيست.ممنونم از زحماتتون

من كه هرور امتحان ميكنم سرعت سايتو در 8 سانيه باز ميشه سايت.2 روز پيش بله سايت دير باز ميشد كه الان مشكل حل شده.براي اينكه بعد از وارد كردن نام كاربري هر دفعه كه ميخواين از نو نام كاربريتونو وارد نكنين بهتره ذخيره كنين كاربريتون.مورورگرتون ازتون ميپرسه ذخيره كنم يا نه.بايد تاييد كنين.
نمایه کاربر
ehsanklop
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: دزفول
تشکر کرده: 640 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanklop »

سلام
امین عزیز من هم میخاستم بگم که سایت یه کم دیر باز میشه نسبت به سایتای دیگه
در ضمن چطور میتونم عکسم رو عوض کنم؟
با تشکر
نمایه کاربر
jamshid
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
کاربر ویژه سایت زنبورعسل
محل اقامت: مازندران-چالوس
تشکر کرده: 146 دفعه
تماس:

پست توسط jamshid »

سلام آقای جهانی سرعت سایت بسیار کند شده برای دیدن هر مطلب تایم گرفتم باید سه دقیقه صبر کرد ولی قبلا خوب بود از هر کسی سوال کردم گفتند اشکال از سر ور سایت شماست لطفا پیگیری نمایید.با تشکر
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
تماس:

پست توسط mellifera »

ehsanklop نوشته شده:سلام
امین عزیز من هم میخاستم بگم که سایت یه کم دیر باز میشه نسبت به سایتای دیگه
در ضمن چطور میتونم عکسم رو عوض کنم؟
با تشکر

با سلام احسان عزيز احتمال زياد از تصاوير زياد در سايت باشه.چشم سعي ميكنم حجم صفحه اول سايت را كم كنم.

ميرين تو بخش تنظيمات كاربيتون(كنترل پنل كاربري) گزينه مشخصات را بزنيد بعد ئويرايش اواتنار را بزنيد اگه خواستين تصوير اپلود كنين و يا از گالري انتخاب كنين و تمام.
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
تماس:

پست توسط mellifera »

با سلام كاربران عزيز ديگه اين بحث تمامه .

مشكل نظرات
ورود به سايت
تنظيمات كاربري
در سايت درست شده به كمك دوست خوبم اقاي محمود نامور و به راحتي ديگه ميتونين با وارد كردن نام كاربريتون وارد سايت بشين.
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان