چطور عسل خود را بفروشم

سوالات مربوط به عسل و عسل شناسي و خواص و ....

مدیر انجمن: mellifera

نمایه کاربر
jafarzadeh20
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
بهترین کاربر سایت زنبورعسل
محل اقامت: قهدریجان اصفهان
تشکر کرده: 82 دفعه
تماس:

چطور عسل خود را بفروشم

پست توسط jafarzadeh20 »

با سلام من پنج کندو بیشتر ندارم و نگرانم در موقع برداشت عسل چطور مشتری پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید و حدو دا چند کیلو عسل می تونم برداشت کنم . تصویر

و اوحی ربک الی النحل ان اتخذی من الجبال بیوتا و من الشجر و مما یعرشون
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

Re: چطور عسل خود را بفروشم

پست توسط mellifera »

jafarzadeh20 نوشته شده:با سلام من پنج کندو بیشتر ندارم و نگرانم در موقع برداشت عسل چطور مشتری پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید و حدو دا چند کیلو عسل می تونم برداشت کنم . تصویر

جاي نگراني نداره فاميلا و دوستان هستند نگران نباشيد.

برداشت عسل بستگي به خيلي چيزا داره. مديريت گل ملكه زنبور و ........
نمایه کاربر
shahabkh
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: tehran
تشکر کرده: 3 دفعه
تماس:

پست توسط shahabkh »

با سلام ممنون از پاسختون اما به نظر بنده صورت مسئله هنوز سر جای خود هست
برای این دوستمون اینجوری هست اما در کل برای فروش عسل چه راه هایی هست؟

قبلا" از پاسخ هاتون کمال تشکر را دارم
نمایه کاربر
fara
مدير تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
مدير  تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: سبزوار
تشکر کرده: 249 دفعه
تماس:

پست توسط fara »

shahabkh نوشته شده:با سلام ممنون از پاسختون اما به نظر بنده صورت مسئله هنوز سر جای خود هست
برای این دوستمون اینجوری هست اما در کل برای فروش عسل چه راه هایی هست؟

قبلا" از پاسخ هاتون کمال تشکر را دارم

با توجه به این که تعداد کندوهاتون کم هست همین که دوستان و آشنایان شما بدانند که زنبوردار هستید عسل شما به راحتی فروش می رود جای نگرانی ندارد خود ان ها به توجه به اعتمادی که به شما داشته باشند به شما سفارش خواهند کرد. ولی حرف اول را اعتماد می زند و این شما هستید که باید اعتماد را در ان ها به وجود اورید.
شاد زی مهر افزون
فرامرز خزاما
fkhazama@yahoo.com
نمایه کاربر
Hassannozarpour

پست توسط Hassannozarpour »

باسلام توسط دوستان وبستگان واطرافیان خریداری میگرددومیزان برداشت عسل به چند عامل بستگی داردکه عبارتند از :
1)مدیریت کندوها.
2)میزان بارشها ونزولات آسمانی در آن سال .
3)نژاد زنبورها.
4)تغذیه مصنوعی وزمستان گذرانی .
5)جمعیت کندو.
6)وجود منبع آب تمیز در نزدیک کندوها .
7)پوشش درختی وگیاهی آن منطقه .
8)تعدادکلنی هایی که در آن منطقه وجود دارند که هر چقدر بیشتر باشد به نسبت محصولدهی کمتر میگردد(استاندارد مهندسی 4ال5کندو در 40 هکتار پوشش گیاهی انبوه با گلهای فراوان)و...
نمایه کاربر
saman
مدير افتخاري تالار گفتگوي سايت زنبورعسل ايران
محل اقامت: استان کرمانشاه- شهرستان پاوه.بخش نوسود
تشکر کرده: 157 دفعه
تماس:

پست توسط saman »

سلام
تبلیغات هم تو بازاریابی خیلی تاثیر داره.یه تاجر معروفی گفته اگه 100 تومن داری 90تومنشو بده تبلیغات برای کالات
نمایه کاربر
babak1357
کاربر فعال سایت زنبورعسل
کاربر فعال سایت زنبورعسل
محل اقامت: رشت
تشکر کرده: 49 دفعه
تماس:

پست توسط babak1357 »

عزیزان از شما چه پنهان من هم بارها میخواستم در این مورد سوال کنم گفتم شاید خیلی حرفه ای نه نظر نیاد.. من امسال دو کندو گرفتم که حدود 40 کیلو عسل گرفتم.. امسال که قصد دارم 15 کندو در اسفند تهیه کنم و 15 تا بچه هم بگیرم..میشود به امید خدا 34 کندو که میشود تخمین بالای 600 کیلو را زد.. شما اساتید که در این شغل استخوان خورد کرده هستید میتوانید این مقادیر را راحت به دوستان بفروشید .. اما برای کسانی که شروع میکنن ....؟؟؟فامیل صد کیلو .. نه دویست کیلو.. اقا حالا سیصد تا.. ولی چند سال باید در یک شغل دوام اورد تا پروسه ی اعتماد سازی شکل بگیره خوب...راستش دغدغه ی من هم هست...خوب بود که روشی مستقل از حساب کردن رو فامیل هم بود .. تصویر
نمایه کاربر
Kismar
محل اقامت: تهران...بجنورد
تشکر کرده: 335 دفعه
تماس:

پست توسط Kismar »

babak1357 نوشته شده:عزیزان از شما چه پنهان من هم بارها میخواستم در این مورد سوال کنم گفتم شاید خیلی حرفه ای نه نظر نیاد.. من امسال دو کندو گرفتم که حدود 40 کیلو عسل گرفتم.. امسال که قصد دارم 15 کندو در اسفند تهیه کنم و 15 تا بچه هم بگیرم..میشود به امید خدا 34 کندو که میشود تخمین بالای 600 کیلو را زد.. شما اساتید که در این شغل استخوان خورد کرده هستید میتوانید این مقادیر را راحت به دوستان بفروشید .. اما برای کسانی که شروع میکنن ....؟؟؟فامیل صد کیلو .. نه دویست کیلو.. اقا حالا سیصد تا.. ولی چند سال باید در یک شغل دوام اورد تا پروسه ی اعتماد سازی شکل بگیره خوب...راستش دغدغه ی من هم هست...خوب بود که روشی مستقل از حساب کردن رو فامیل هم بود .. تصویر

یک نمونه از عسل برداشتی تان رو ببرید به ازمایشگاه تا براتون انالیز کنن...به هر کس یا هر محلی که عسلهایتان رو ارائه میکنید برگه ازمایشگاه رو هم کپی کنید و بدهید.....راستی عسل خوب بایستی ساکاروزش کمتر از 3 باشه رنگ.. طعم.. بو و غلظت عسل هم در تعیین قیمت و جلب مشتری خیلی مهمه...
*[I]** زنبورستان کیسمار استان خراسان شمالی شهر ستان شیروان***09123386142
...........
[/I]
نمایه کاربر
mellifera
مدیر سایت زنبورعسل ایران
مدیر سایت زنبورعسل ایران
محل اقامت: آذربایجان شرقی-مرند
تشکر کرده: 4565 دفعه
تماس:

پست توسط mellifera »

[CENTER]

ادرس اصلي اين مبحث:

forum-f11/topic-t1523.html[/CENTER]
نمایه کاربر
saze_mokhalef_23
کاربر سایت زنبورعسل ایران
تماس:

پست توسط saze_mokhalef_23 »

سلام من 3 سال هست زنبوردارم و 2 سال هست به صورت حرفه ای کار میکنم و امسال 1200 کیلو عسل گرفتم که 700 کیلو فروختم ولی بقیش مونده آیا کسی و واسه فروش سراغ دارین ساکاروزشم 1 هستش.میشه کسیو بهم معرفی کنین .متشکرم
نمایه کاربر
wikiooz
تماس:

پست توسط wikiooz »

سلام دوستان
یه جا معرفی میکنم خیلی خوبه اگه همه کسایی که تو کار عسلن برن اونجا ثبت نام کنن
اینم بگم همه چی اونجا رایگانه و اصلا پولی و یا تبلیغاتی نیست
رو این لینک کلیک کنید
تولید کننده عسل
[URL=http://www.monoshelf.com]قفسه فروشگاهی[/URL] [URL=http://dinadesignco.ir/portfolio_category/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D9%88%D9%BE%D8%B1%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA/]طراحی هایپر مارکت[/URL] [URL=http://www.wikiooz.ir/base_categories/load_profiles_of_specific_category?came_from_search_path=false&category_id=0e06af0a7704494fb8cf819a38a769df&category_title=%D9%81%D8%B1%D8%B4+%D8%8C+%DA%AF%D9%84%DB%8C%D9%85+%D9%88+%D9%85%D9%88%DA%A9%D8%AA&page=1&search_query=]تولید کننده فرش[/URL] [URL=http://www.wikiooz.ir/base_categories/load_profiles_of_specific_category?came_from_search_path=false&category_id=aa152b3a654be41648535c3e2171e310&category_title=%DA%86%D8%B1%D9%85&page=1&search_query=]تولید کننده چرم[/URL] [URL=http://www.wikiooz.ir/base_categories/load_products_of_specific_category?came_from_search_path=false&category_id=d132239b209e712882deccf897da872d&category_title=%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86+%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%AA+%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87+%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&page=1&search_query=]ماشین آلات بسته بندی[/URL] [URL=http://www.wikiooz.ir/base_categories/load_products_of_specific_category?came_from_search_path=false&category_id=757da3705bc97b4c0fc45784c34ac0ea&category_title=%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86+%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%AA+%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9+%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C&page=1&search_query=]ماشین آلات صنایع غذایی[/URL] [URL=http://www.wikiooz.ir/products/4c45a3a02100a4d3732e9a0b95369ac2] تست فوتبال [/URL]
نمایه کاربر
bahman1369
عضو جدید سایت زنبورعسل
عضو جدید سایت زنبورعسل
تماس:

پست توسط bahman1369 »

یکی از سریعترین راهکار های فروش عسل استفاده از فروش اینترنتی هست مثل زیورآلاتو لوازم دیجیتال
موضوع جدید ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان