عسل تقلبی داد همه را در‌آورده است

موضوعات : اخبار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل:
عسل تقلبی داد همه را در‌آورده است/برخورد جدی با افزایش خودسرانه قیمت‌ها

خبرگزاری فارس: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت:‌ عرضه عسل تقلبی آن هم در جلوی دیدگان همه دستگاه‌های نظارتی و کنترلی سبب نارضایتی شده و داد همه را در‌آورده است.
خبرگزاری فارس: عسل تقلبی داد همه را در‌آورده است/برخورد جدی با افزایش خودسرانه قیمت‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حمیدرضا عزیز‌پور ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اردبیل اظهار داشت: عسل‌فروشان تقلبی در حاشیه جاده‌ها و ورودی برخی از شهرها به حدی گستاخ شده‌اند که حاضر نیستند به تعهدات انسانی و اجتماعی خود عمل کنند و با فروش عسل‌های تقلبی با رنگ‌های شیمیایی مختلف با جان و حیات مردم بازی می‌کنند.

وی به تنوع شیشه‌ها و رنگ عسل‌های عرضه شده اشاره کرد و یادآور شد: اغلب این عسل‌فروشی‌ها از رنگ‌های صنعتی در عرضه عسل‌های الوان استفاده می‌کنند که ضرورت دارد دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت جدی و قانونی پیگیر این موضوع باشند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خاطرنشان کرد: قرار نیست ما با جان انسان‌ها بازی کنیم که بهترین تدبیر نیز در این زمینه اطلاع‌رسانی به موقع، برخورد صحیح و جمع‌آوری واحدهای بدون مجوز و صلاحیت‌دار است تا بند و بساط تولید و عرضه عسل تقلبی و غیر‌بهداشتی گرفته شود.

عزیز‌پور گفت: با ابزارهای قانونی و اطلاع‌رسانی به مردم و مسافران می‌توان به کساد بازار این افراد شیاد و متقلب اقدام کرد تا مبادا حیات سالم مردم به خطر بیفتد.


50 درصد شیشه‌های رنگین عسل جاده‌ها خالی است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: 50 درصد شیشه‌های در معرض دید عسل‌فروشی‌های کنار جاده‌ها خالی است و با بررسی‌هایی که انجام شده است عسل‌های عرضه شده بدون برچسب بهداشت تقلبی محسوب شده و باید نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام کرد.

بهروز ندایی ضرورت قانونمند کردن فعالیت پارکبان‌ها در سرعین و دریافت حق هزینه به عنوان پارکینگ و کمپینگ را ضروری توصیف کرد و یادآور شد: قرار است در این زمینه مصوبه‌ای به ستاد تنظیم بازار ارسال شود تا به شکل قانونی این اعمال وجه از مسافران و میهمانان سرعین انجام شود.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: با بررسی‌ آب‌های معدنی و گرم سرعین با همکاری شرکت آب منطقه‌ای و مجتمع‌های بخش خصوصی تمام ارزشیابی حوزه خدمات و آنالیزهای دقیق در این زمینه صورت گرفته است که امیدواریم با منظور کردن این شرح خدمات نرخ‌گذاری در این مجتمع‌ها به شکل قانونی اتفاق بیفتد.  • نویسنده : mellifera
  • تاریخ : شنبه 24 تير ماه 1391
  • 4372 بازدید
  • 0 نظر